Публикации о нас | ICDP Ukraine

На початку...

ICDP Ukraine в дії.

ICDP + CHILD FRIENDLY SPACES + МБФ "...

Do you wont to help child? - help his parents.

Публикации о нас

Телеканал САТ

Донбаський державний педагогічний університет відвідали тренери ICDP Ukraine

 

Соціальна служба "Віфанія"

 

Тренінг для фахівців, що працюють з дітьми

02.10.2015

Для розвитку своїх професійних навичок та самовдосконалення соціальні працівники «Віфанії» беруть участь у різноманітних тренінгах і навчальних курсах. Так, влітку 2015 р. наші соціальні працівники пройшли дводенний тренінг в рамках програми International Child Development Program. 

Напрямком цієї програми є робота з дітьми і батьками, організація правильного спілкуванням з дитиною, розвиток чутливості щодо дітей. Тренінг проводили Сергій Красін, президент Асоціації дитячих і сімейних психологів України та Анна Трухан, президент ICDP Ukraine, тренерка Міжнародної програми розвитку дитини (ІCDP). 

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти


ICDP UKRAINE - В ДІЇ!

У період збройного конфлікту в Україні діти, які зазнали впливу терористичних актів та воєнних дій або пережили особисту втрату, а також діти військових, учасників АТО та працівників служб спасіння стають особливо вразливими.

Чи зможе дитина подолати травму, а чи залишиться з нею на все життя – залежить від багатьох обставин. Допомогти їй відчути себе у безпеці, коли світ здається занадто небезпечним, мають дорослі. Батьки і вчителі повинні розуміти, як правильно реагувати на емоційні реакції та стани дітей, серйозність яких варіюється відповідно до особистих обставин. Відновити відчуття їх безпеки, організовуючи обговорення проблем для відокремлення реальних страхів від уявних, моделюючи спокійну і контрольовану поведінку дітей можуть учителі й вихователі.

Информационный канал Irtafax

В Антрацитовской школе международные эксперты провели семинар, посвященный программе развития ребенка ICDP

На международном семинаре-тренинге, который прошел в Антраците в специализированной школе №5 международные эксперты рассказали участникам, как научиться любви к ближнему с положительным эффектом и найти наиболее оптимальные подходы в воспитании детей. Будущие тренеры-фасилитаторы будут работать в Украине по международной программе развития ребенка ICDP.

Сторінки

Партнери

© ГО "Асоціація дитячих та сімейних психологів України"

Пропонуємо ознайомитися з останніми новинами і підписатися на розсилку:     

Ми в соцмережах

Отримуйте свіжі новини з наших груп у соціальних мережах.

Наші контакти

Україна, м.Харків

+38-066-555-6-777

icdp.org.ua@gmail.com

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.