Участь у Всеукраїнському Форумі «Громада і ми: діємо разом» | ICDP Ukraine

На початку...

ICDP Ukraine в дії.

ICDP + CHILD FRIENDLY SPACES + МБФ "...

Do you wont to help child? - help his parents.

Участь у Всеукраїнському Форумі «Громада і ми: діємо разом»

Дата: 
12/03/2015 до 12/04/2015

Участь у Всеукраїнському Форумі «Громада і ми: діємо разом», який відбудеться 3 і 4 грудня у Харкові в приміщенні Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна.

Цілі форуму - зміцнення потенціалу неурядових організацій, обмін досвідом та інформацією у сфері допомоги внутрішньо переміщеним особам між волонтерськими, неурядовими організаціями та представниками місцевих громад та влади.

Тренери проекту Сергій Красін і Ганна Трухан проводять майстер-клас "Альтернативні методы психо-соціальної підтримки". Учасники тренінгу познайомляться з техніками психо-соціального відновлення, які можуть бути використані в самих різних ситуаціях.

Всеукраїнський Форум "Громада та ми: діємо разом"

Із початку конфлікту в Україні, громадські організації та волонтерські ініціативи першими активно долучились до надання допомоги постраждалим. Саме тому підтримка локальних ініціатив та спільнот є пріоритетом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у нашій роботі із внутрішньо переміщеними особами. 

Задля підтримки та розширення співпраці у громадському секторі,  УВКБ ООН разом із Харківським національним університетом ім. Каразіна  організовують 3-4 грудня 2015 року спільний дводенний форум для «Громада та ми: діємо разом» для громадських організацій та волонтерських ініціатив, які працюють на сході України.

Цілі форуму – зміцнення потенціалу неурядових організацій, обмін досвідом та інформацією у сфері допомоги внутрішньо переміщеним особам між волонтерськими та неурядовими організаціями та представниками місцевих громад та влади.

Програма Форуму

Форум передбачає різноманітні формати для учасників. Зокрема, відбудуться декілька пленарних сесій та серія тренінгів, присвячених широкому спектру проблем внутрішнього переміщення. 

В рамках панельних дискусій з запрошеними спікерами – досвіченими практиками та науковцями – відбудуться дебати щодо ролі громадського сектора в рішенні проблеми вимушеного переміщення, пошук оптимальних рішень та об’єдання зусиль. Учасники обмінюватимуться досвідом громадських ініціатив, співпрацею з місцевими органами влади, а також обговорять результати наукових досліджень щодо проблем вимушених переселенців. Така дискусійна платформа надасть широкі можливості учасникам форуму налагодити зв’язки та обмінятись важливими досвідами.

 

Детальніше на сайті "Агентство ООН у справах біженців".

Партнери

© ГО "Асоціація дитячих та сімейних психологів України"

Пропонуємо ознайомитися з останніми новинами і підписатися на розсилку:     

Ми в соцмережах

Отримуйте свіжі новини з наших груп у соціальних мережах.

Наші контакти

Україна, м.Харків

+38-066-555-6-777

icdp.org.ua@gmail.com

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.